⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Таємниці все выпуски:

Загрузка...
Новый сериал-фильм Тайны 68 серия 12 апреля. Киянин на своєму городі вирощує каштани та передає столичному “Зеленбуду”. Чоловік уже виростив понад 4 тисячі саджанців і на цьому зупинятися не планує. Навпаки, хоче виростити каштани сорту Бріоті. Саме цей сорт столична влада за декілька мільйонів купували в Італії, аби висадити на Хрещатику. А згодом з’ясувалося, що привезли звичайні кінські каштани. Пасічники вимагають посилити відповідальність фермерів за смерті бджіл. У Києві та Запоріжжі пасічники пікетували чиновницькі кабінети. Торік не стало 45 тисяч бджолиних родин. Певні – усе через аграріїв, які обробляють поля без попередження і несертифікованими гербіцидами.

Всего комментариев: 0
avatar