⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Тайный агент все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Тайный агент. Пост-Шоу 4 выпуск Міжміські перевезення 11.03.2019 Новый канал сегодняшний выпуск онлайн


Тайный агент. Пост-Шоу 4 серия Міжміські перевезення последний выпуск 11 марта. Випускниця енергоефективної школи навчилася зберігати природні ресурси і залучає до цього рідних. Нова генерація. Інноваційне навчання за для збереження довкілля. Для цього в Україні працює безплатна онлайн‑платформа, зараз там навчається 825 шкіл. 43 здобувають знання за спеціальною системою в міжрегіональних класах. Проект «Енергоефективні школи» навіть отримав нагороду від ООН. Наш сюжет про випускницю, яка навчилася зберігати природні ресурси і залучає до цього рідних. 100 мільйонів гривень – така сума закладена в держбюджет на будівництво доступного житла. Однак, експерти кажуть це мізер. Бо придбати на такі гроші можна зо дві сотні квартир. У той час як майже 700 тисяч українців потребують покращення житлових умов.

Всего комментариев: 0
avatar