⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Тайный агент. Пост-Шоу все выпуски:

Загрузка...
Тайный агент. Пост-Шоу 8 серия Лікарні последний выпуск 8 апреля. Проблема для кожної людини — захворіти в невдалий момент. На допомогу в таких випадках приходить українська медицина. Лікарі, рецепти, аналізи, черги — це пекло мусить пройти людина, аби отримати бажане лікування. Але чи ми можемо на 100 % довіряти вітчизняній медицині? Щоб запевнити в якості й надійності медичних послуг, у студію завітали заступник головного лікаря Олександр Береговий і голова наглядової ради Анатолій Велімовський. Виявилося, лікарня, яка потрапила під приціл таємних агентів, одна з найбільших в Києві. Понад півтори тисячі співробітників, десятки відділень і майже 200 пацієнтів, які щодня надходять до лікарні.

Всего комментариев: 0
avatar