⌚21.02.19 в 22:02   🌐Наука
Египетский спутник Egyptsat-A благополучно выведен на целевую орбиту.

    ⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».


загрузка...
ТСН все выпуски:
Загрузка...

ТСН. Тиждень выпуск 10.02.2019 канал 1+1 смотреть онлайн видео


ТСН. Тиждень последний выпуск 10 февраля. Двоє полонених українських моряків заочно отримали офіцерські звання. Це Владислав Костишин та Богдан Головаш. Погони за хлопців, яких російські агресори захопили у водах Чорного моря, вручили їхнім батькам. Сутички із затриманням: у столиці на Подолі поліція затримала активістів С14. Перед виступом Тимошенко вони готували акцію з назвою “Хто замовив Катю Гандзюк?”. Їх забрали до Подільського відділення поліції, але протримали недовго і відпустили. Але активісти та їхня група підтримки під відділенням влаштувала штовханину. Дипломатів у Брюсселі попередили про шпигунів з РФ і Китаю. Місто переповнене російськими та китайськими розвідниками. Про це написало німецьке видання Die Welt, із посиланням на власні дипломатичні джерела. Попередження начебто надійшло від внутрішньої служби безпеки Євросоюзу.

Всего комментариев: 0
avatar