⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.

    ⌚18.03.19 в 23:22   🌐Природа
На нашей планете существует огромное количество всевозможных растений, увидев которые можно только удивляться тому, как природа смогла придумать нечто подобное.

    ⌚18.03.19 в 17:22   🌐Здоровье
Не вдаваясь в причины вашего пристрастия к жирной пище, можно сказать совершенно уверенно одно — вы сможете преодолеть свое желание, если сбалансируете рацион и образ жизни в отношении жирной еды.


загрузка...
ТСН. Тиждень все выпуски:
Загрузка...

ТСН. Тиждень выпуск 17.03.2019 канал 1+1 смотреть онлайн видео


ТСН. Тиждень последний выпуск 17 марта. У центрі французької столиці протестувальники палять мотоцикли і газетні кіоски. На вулиці французьких міст вийшли 15 тисяч протестувальників. Під час сутичок з правоохоронцями затримані близько сотні учасників акції. Мітингарі вимагають покращення соціальних умов і відставки президента Еммануеля Макрона. Останні дні Шулявського мосту: шляхопровід остаточно закривають для руху. І розпочнуть його реконструкцію. Спочатку демонтують тролейбусні дроти, опори освітлення та карнизні блоки. Розвалювати самі конструкції планують за місяць. В ніч на суботу робітники нанесли нову розмітку, електрики протягнули лінії для тролейбусів, аби транспорт міг об’їхати закритий міст. Рух організують прилеглими вулицями.

Всего комментариев: 0
avatar