⌚21.02.19 в 22:02   🌐Наука
Египетский спутник Egyptsat-A благополучно выведен на целевую орбиту.

    ⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».


загрузка...
ТСН все выпуски:
Загрузка...

ТСН. Выпуск новостей 01.02.2019 канал 1+1 смотреть онлайн видео


ТСН последний выпуск 1 февраля. Національна поліція розпочала підготовку до виборів президента. Наразі тренінги проводить громадянська мережа ОПОРА. Поліцейських попереджають про імовірні порушення під час передвиборчої агітації та безпосередньо у день голосування. А також навчають, як ті повинні на них реагувати. Наглядова рада усунула з посади керівника “Суспільного мовлення” Зурара Аласанія. Офіційною причиною розірвання угоди назвали дуже стисло “порушення умов контракту”. Сьогодні Аласанія на своїй сторінці у Facebook оприлюднив частину проекту рішення. Там, зокрема, керівнику “Суспільного” закидають відсутність на каналі широкого висвітлення Хресної ходи на підтримку помісної української церкви за участі глави держави, вересневого засідання ООН із виступом Порошенка та міжнародний економічний форму у Харкові за участі гаранта.

Всего комментариев: 0
avatar