⌚24.07.19 в 11:11   🌐📣«Журнал: ВОПРОС - ОТВЕТ💭»
Ветер, являющийся не чем иным, как перемещением воздуха, так же как и вода, движется из области с более высоким давлением в места с более низким.

    ⌚24.07.19 в 10:56   🌐📣«Журнал: ВОПРОС - ОТВЕТ💭»
Это грибок хоть и крошечный, но очень быстро разрастающийся.

    ⌚24.07.19 в 10:49   🌐📣«Журнал: ВОПРОС - ОТВЕТ💭»
С появлением звукового кино потребовалось синхронизировать изображение и звук.


загрузка...
ТСН все выпуски:
Загрузка...

Смотреть онлайн ТСН. Выпуск новостей 03.08.2019 канал 1+1


ТСН последний выпуск 3 августа. 5 рідкісних королівських пітонів знайшли в австрійському селищі. Кубло змій у своїй садибі виявила родина місцевого фермера. Здивуванню людей не було меж, адже цей різновид плазунів мешкає винятково в екваторіальних широтах Африки. Тому відразу викликали надзвичайні служби, а ті забрали пітонів до зоопарку. Зоозахисники припускають, що найімовірніше плазунів викинув якийсь недбалий власник. У Британії зростають продажі касет для магнітофонів. Вони сягнули максимуму з 2004 року. Лише цьогоріч офіційні магазини продали 36 тисяч аудіокасет. Продавці пояснюють попит на них ностальгією і ціною. Кажуть, що молодь воліє обрати касету через її компактний розмір, непогану якість звучання та невисоку, у порівнянні з вініловою платівкою, ціну.


Ключевые фразы видео:
ТСН самое, ТСН смотреть онлайн 2019, ТСН эфир, ТСН сегодняшний онлайн, смотреть онлайн ТСН сегодняшний, ТСН смешные выпуски, ТСН первые выпуски, ТСН 2019 бесплатно, ТСН сегодня
Всего комментариев: 0
avatar