⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

ТСН все выпуски:

Загрузка...
ТСН последний выпуск 5 апреля. ЦВК нагадала кандидатам, що їхня палка дискусія навколо дебатів може бути розцінена як незаконна агітація. Зеленського не влаштувала згода Порошенка провести обов’язкову для кандидатів перед другим туром словесну баталію на стадіоні “Олімпійський”. Напередодні з такою пропозицією до чинного президента Зеленський звернувся, виклавши в мережу відеоролик. Надвечір Зеленський записав новий ролик, у якому пропонує стати арбітром на цих дебатах Юлію Тимошенко. У її штабі відповіли: подумають. Столичну вулицю радянського підпільника перейменували на честь покійного американського сенатора. Іван Кудря служив у НКВС, історики пов’язують його з підривом Хрещатика у вересні 2041 року. Сенатора Джона Маккейна за життя називали головним західним адвокатом Києва. Він виступав за надання Україні летальної зброї і активно критикував Росію.

Всего комментариев: 0
avatar