⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

ТСН все выпуски:

Загрузка...
ТСН последний выпуск 6 апреля. Українці стежили, як Порошенко та Зеленський здавали аналізи. Володимир Зеленський пішов до приватної клініки, а Петро Порошенко на забір крові прийшов у медпункт “Олімпійського”. Обох зустрічали десятки камер. Журналісти почали збиратися ще за годину, аби зайняти місця. Brexit можуть перенести на 30 червня 2019 року. Із таким проханням до Європейського Союзу звернулася прем’єр-міністр Тереза Мей. А все через те, що британський парламент і досі не зміг домовитися щодо умов виходу з ЄС. Ідеться, зокрема, про правила торгівлі, працевлаштування та перетину кордонів. Усі наявні пропозиції депутати відхиляли щонайменше тричі. Якщо Євросоюз не піде на поступки Лондону, то Brexit відбудеться вже за тиждень без жодної угоди.

Всего комментариев: 0
avatar