⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
ТСН все выпуски:
Загрузка...

Смотреть ТСН. Выпуск новостей 07.03.2019 канал 1+1 сегодняшний выпуск онлайн


ТСН последний выпуск 7 марта. Суд обрав запобіжний захід керівникам “Спецтехноекспорту”. “Спецтехноекспорт” – дочірнє підприємство компанії. “Укроборонпром”. Керівників затримали напередодні і підозрюють у розкраданні 55 мільйонів гривень. До Королівського банку Шотландії і університету Глазго надіслали підозрілі пакунки. У коробках може бути вибухівка – вважає поліція. Напередодні в аеропортах і залізничному вокзалі правоохоронці знайшли і знешкодили три бомби. І нинішні пакунки, не виключають, можуть бути небезпечними. Через ймовірну загрозу вибуху усіх людей з установ терміново евакуювали, на місце викликали правоохоронців та пожежні служби. Що було всередині пакунків – поліція не повідомляє.

Всего комментариев: 0
avatar