⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.

    ⌚18.03.19 в 23:22   🌐Природа
На нашей планете существует огромное количество всевозможных растений, увидев которые можно только удивляться тому, как природа смогла придумать нечто подобное.

    ⌚18.03.19 в 17:22   🌐Здоровье
Не вдаваясь в причины вашего пристрастия к жирной пище, можно сказать совершенно уверенно одно — вы сможете преодолеть свое желание, если сбалансируете рацион и образ жизни в отношении жирной еды.


загрузка...
ТСН все выпуски:
Загрузка...

ТСН. Выпуск новостей 08.03.2019 канал 1+1 смотреть онлайн видео


ТСН последний выпуск 8 марта. У Києві будуть компенсувати вартість навчання для приватних дитсадків для дітей зі столичною пропискою. Уже цього місяця перші півсотні киян отримають майже 2,5 тисячі гривень доплати за місяць. Водночас новації програми уже викликали чимало обурень серед батьків. І набір у столичні дитячі садки 2019 року обіцяє бути непростим і сповненим скандалів. Зеленський заявив про спроби сфабрикувати кримінальні провадження проти нього. Про це сьогодні у своєму відеозверненні розповів сам кандидат у президенти. Також кварталівець заявив, що його намагаються дискредитувати, встановивши білборди із його зображенням на окупованих територіях.

Всего комментариев: 0
avatar