⌚21.02.19 в 22:02   🌐Наука
Египетский спутник Egyptsat-A благополучно выведен на целевую орбиту.

    ⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».


загрузка...
ТСН все выпуски:
Загрузка...

ТСН. Выпуск новостей 09.02.2019 канал 1+1 смотреть онлайн видео


ТСН последний выпуск 9 февраля. Митрополит Епіфаній вперше у новому статусі похрестив одразу 9 дітей. Рекордне хрещення. У багатодітній родині переселенців – Родікових – одним махом похрестили одразу 9 дітей. Таїнство проводив сам Митрополит Епіфаній. Це його перше хрещення в статусі очільника новоствореної Православної церкви України. Ще більше “Трукамів”: поліцейські отримають ще 20 лазерних вимірювачів швидкості. Уже з понеділка поліцейські контролюватимуть швидкісний режим іще ретельніше – замість 30 лазерних вимірювачів “Трукам” матимуть 50. Більше приладів з’явиться зокрема на Хмельниччині, Черкащині, Полтавщині та Запоріжжі. Зростає і кількість міст – полюватимуть на водіїв не лише в Києві і Маріуполі, а й у Дніпрі та Харкові.

Всего комментариев: 0
avatar