⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».

    ⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.


загрузка...
ТСН все выпуски:
Загрузка...

ТСН. Выпуск новостей 13.02.2019 канал 1+1 смотреть онлайн видео


ТСН последний выпуск 13 февраля. Наглядова рада вирішила звільнити Аласанію після президентських виборів. Наглядова рада “Суспільного мовлення” відстрочила до 6 травня скандальне розірвання контракту зі своїм керівником Зурабом Аласанією. Два тижні тому його звільнили у закритому режимі і таємним голосуванням. Офіційна причина стисла: “порушення умов контракту”. Міністри оборони країн-членів НАТО обговорять порушення договору про виготовлення ракет. Російські ядерні боєголовки знову загрожують Європі, кажуть в НАТО. А Москва і Вашингтон на порозі нової гонки озброєнь – про це вже попереджають експерти. В Брюссель злітаються міністри оборони країн НАТО – обговорити, як жити в світі і де буде багато російських ракет.

Всего комментариев: 0
avatar