⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
ТСН все выпуски:
Загрузка...

Смотреть ТСН. Выпуск новостей 14.03.2019 канал 1+1 сегодняшний выпуск онлайн


ТСН последний выпуск 14 марта. Прокурори та поліція завершили розслідування справи податківців часів Януковича. 9 місяців слідства і справа нарешті в суді. Генпрокуратура, МВС та поліція завершили розслідування у справі екс-податківців часів Януковича, зокрема, міністра доходів і зборів Олександра Клименка. Саме він, за словами слідства, очолював злочинну організацію. Колишніх податківців міністерства доходів і зборів звинувачують у розкраданні 100 мільярдів гривень з державного бюджету. 7,5 років за ґратами проведе колишній політтехнолог Януковича Пол Манафорт. Вирок – уже другий – йому виніс федеральний суд Вашингтона за банківські махінації, багаторічне ухиляння від податків, а головне – змову проти інтересів Сполучених Штатів. Так тут називають його незаконне лобіювання інтересів російських олігархів у США та послуги режиму Януковича. Манафорт на суді сказав, що розкаюється, однак тут же спробував маніпулювати, нарікаючи на камеру-одиночку.

Всего комментариев: 0
avatar