⌚19.05.19 в 16:33   🌐Технологии
По мнению специалистов, абсолютно защищённых и надёжных систем не существует.

    ⌚19.05.19 в 15:13   🌐Здоровье
Кардиолог, доктор медицинских наук, заслуженный врач РФ Юрий Кремнёв в беседе рассказал, что следует принимать в пищу для того, чтобы иметь здоровое сердце. По его словам, в первую очередь, пользу этому органу приносят овощи.

    ⌚02.05.19 в 20:04   🌐Политика
Новоизбранный президент Украины Владимир Зеленский провел встречу с председателем Духовного управления мусульман Украины шейхом Ахмедом Тамимом, муфтием Духовного управления мусульман Крыма Айдером Рустемовым и муфтием Духовного управления мусульман Украины "Умма" шейхом Саидом Исмагиловым. Они говорили, в том числе, об арестах и нарушениях прав мусульман на оккупированных территориях Крыма и Донбасса.


загрузка...
ТСН все выпуски:
Загрузка...

Смотреть онлайн ТСН. Выпуск новостей 14.05.2019 канал 1+1 в хорошем качестве


ТСН последний выпуск 14 мая. Повернення до Київського патріархату є неможливим – Міністерство культури. У Володимирському соборі розпочинається богослужіння до свята Макарія. Його вважають покровителем Київського патріархату. Щороку на це свято до столиці приїжджають архієреї з усієї України. А от нинішня зустріч може стати фатальною для помісної української церкви, бо нібито після богослужіння священники на чолі з патріархом Філаретом мають обговорити зміну церковного статуту та відновлення Київського патріархату. А це автоматично може призвести до втрати україною Томосу. Савченко та Купрій поскандалили з Парубієм щодо дати інавгурації. Почати новий пленарний тиждень Парубій планує з розблокування підписання закону про мову, а от за призначення інавгурації депутати, найімовірніше, візьмуться у четвер. Обстоювати дату 19 травня, на якій наполягає сам Володимир Зеленський, прийшли позафракційні нардепи Віталій Купрій і Надія Савченко. Вони мало не зірвали засідання, поскандаливши зі спікером.

Всего комментариев: 0
avatar