⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

ТСН все выпуски:

Загрузка...
ТСН последний выпуск 15 апреля. Селфі з прихильниками та безкоштовний концерт: Порошенко дав прес-конференцію на “Олімпійському”. Петро Порошенко – як і анонсував – прийшов сьогодні о 14:14 на стадіон “Олімпійський”. Але не на трибуни, а під чашу стадіона, де і була облаштована сцена і куди не обіцяв прийти Володимир Зеленський. Там і зібралися прихильники чинного президента: їх на зустріч запросили заздалегідь. Укрзалізниця вигадала нові правила перевезення багажу. Відтепер дозволена вага ручної поклажі – не більше 50 кілограмів. При цьому 36 кіло можна везти безкоштовно, а за 14 доведеться доплатити. А Міжнародна команда науковців показала фотографію з минулого – фото чорної діри. Щоб потрапити в об’єктив телескопів, світло від цієї події летіло 55 мільйонів світлових років.
Всего комментариев: 0
avatar