⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
ТСН все выпуски:
Загрузка...

Смотреть ТСН. Выпуск новостей 16.03.2019 канал 1+1 сегодняшний выпуск онлайн


ТСН последний выпуск 16 марта. Троє суддів КС наполягають на відставці голови суду Шевчука. Інтернет-медіа оприлюднили копію листа в якому Микола Мельник, Сергій Сас та Ігор Сліденко вважають, що подальше головування Сергія Шевчука призведе до повного руйнування конституційного правосуддя. У Кропивницькому врятували кота, який застряг у вентиляції. Самостійно вусатий вилізти не міг. Щоб його урятувати треба було розібрати цегляну кладку. На це не давав дозволу власник будинку. Заради порятунку кота об’єдналися рятувальники, зоозахисники і журналісти. На Дніпропетровщині сільську площу перейменували на честь королеви Єлизавети II. На її честь депутати Єлизаветівки одноголосно перейменували площу перед сільрадою. Мовляв, аби віддячити Великій Британії за допомогу Україні.

Всего комментариев: 0
avatar