⌚21.02.19 в 22:02   🌐Наука
Египетский спутник Egyptsat-A благополучно выведен на целевую орбиту.

    ⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».


загрузка...
ТСН все выпуски:
Загрузка...

ТСН. Выпуск новостей 31.01.2019 канал 1+1 смотреть онлайн видео


ТСН последний выпуск 31 января. На форумі у Давосі економісти запропонували скоротити робочий тиждень до 4 днів. Працювати менше, щоб жити краще. Науковці провідних університетів світу заявляють: людство потерпає від браку щастя. І виправити ситуацію цілком здатен чотири-денний робочий тиждень. Суд остаточно розірвав шлюб Ані Лорак з Муратом Налчаджиоглу. Цю інформацію ТСН підтвердила секретар Шевченківського райсуду Києва. За її словами, це був лише позов про розірвання шлюбу. Питання щодо вирішення того, із ким буде жити 7-річна донька і як розподілять майно, не розглядалися. У Києві відгримів великий рок-концерт Twenty One Pilots. Їхні хіти мають понад мільярд переглядів. Черга із тисячі фанатів – підлітків та молоді – ще за 6 годин перед початком концерту розтягнулася від входу Палацу Спорту аж до метро.

Всего комментариев: 0
avatar