⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».

    ⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.


загрузка...
У неділю рано зілля копала все выпуски:
Загрузка...

У неділю рано зілля копала 6 серія 13.02.2019 1+1 смотреть онлайн видео


Новый сериал-фильм У неділю рано зілля копала 6 серія 13 февраля. Надя виходить заміж за Олексія. Бандити влаштовують перестрілку прямо на весіллі. Олексій вважає, що напад замовив Баро. Вагітна Ліда поїхала до сестри і померла під час пологів. Її сестра Катя хоче удочерити племінницю, але чоловік проти. Люба сподівається, що Максим полюбить її, проводить з ним багато часу і одного разу залишається у нього ночувати. Вранці дівчина зізнається аспіранту в коханні. Баро заявляє в міліцію про зникнення дружини, там у нього є свої зв’язки. Катя виганяє чоловіка і бере собі дитину покійної сестри. Рада заходить до них у двір і, почувши плач новонародженого, вирішує, що це її син.

Всего комментариев: 0
avatar