⌚21.02.19 в 22:02   🌐Наука
Египетский спутник Egyptsat-A благополучно выведен на целевую орбиту.

    ⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».


загрузка...
Украинские сенсации все выпуски:
Загрузка...

Украинские сенсации. Ванга проти екстрасенсів. Выпуск 09.02.2019 1+1 смотреть онлайн видео


Українські сенсації. Вперше на телебаченні последний выпуск 9 февраля. Найсильніші українські екстрасенси, медіуми та навіть відьмаки – всі вони кидають виклик одній, але найбільш впливовій провидиці планети Ванзі. Вона прожила життя, що й досі оповите легендами і таємницями. Вже сто років планета живе за пророцтвами, які озвучила малоосвічена болгарська віщунка. Катаклізми, теракти, трагедії, війни. Українські медіуми спробують зв’язатися з Вангою і запитати її напряму, що буде далі з нашою країною. У селі на Тернопільщині батьки школярів страйкують через звільнення директора. Місто Ланівці лихоманить через звільнення директора школи. Батьки та вчителі вважають таке рішення чиновників безпідставним. Тому не пускають дітей на навчання та страйкують чи не щодня під міськрадою. Дорослі та діти вимагають поновити директора на посаді. Чиновники кажуть, що звільнення було законне, бо керівник занедбав школу.

Всего комментариев: 0
avatar