⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Вечерний Квартал-95 все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Вечерний Квартал-95 Новый выпуск. Лучшее 02.03.2019 1+1 сегодняшний выпуск онлайн


Вечерний Квартал-95 Лучшее последний выпуск 2 марта. Європейці розповіли про власний досвід економії на комуналці. Прати одяг вночі, мити посуд у повній раковині й носити вдома светри. Адже температура в більшості європейських будинків не вище двадцяти градусів. Так їхні мешканці ощадять на комуналці. А ще завдяки системі розумний будинок і сонячним панелям. Лукашенко припускає створення спільної з Росією валюти. Таке заявив на прес‑конференції. І уточнив: це має бути нова грошова одиниця. Коледжі та технікуми треба фінансувати з держбюджету, впевнений Олег Ляшко. Інвестувати в профтех оствіту та забезпечити молодь першим робочим місцем. Так можна зупинити масовий виїзд на заробІтки за кордон української молоді ‑ впевнений нардеп Олег Ляшко.

Всего комментариев: 0
avatar