⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».

    ⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.


загрузка...
За вітриною все выпуски:
Загрузка...

За вітриною 10 серія 04.02.2019 СТБ смотреть онлайн видео


Новый сериал-фильм За витриной 10 серия 4 февраля. Слідчі дуже швидко знайшли флакончик з отрутою і Галя потрапила за ґрати! Свєта цілу ніч сиділа у відділку й давала показання, а в цей час погіршувався стан Вікторії. Усі докази вказують на Галю – у неї був мотив і можливість, та й взяли дівчину прямо з пляшкою отрути в руках. Поліцейські дізналися про її роман із Вєтровим і тепер вимагають щиросердного зізнання. Через відлигу на заході України може піднятися рівень води у річках. Про сніголавинну небезпеку через відлигу попереджають рятувальники туристів, які нині відпочивають у Карпатах. Загроза зсувів снігу, зокрема, й на дороги, є на Закарпатті і на Прикарпатті. Туристів закликають дотримуватися правил безпечного поводження у горах і пересуватися лише добре відомими маршрутами.

Всего комментариев: 0
avatar