⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».

    ⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.


загрузка...
За вітриною все выпуски:
Загрузка...

За вітриною 13 серія 06.02.2019 СТБ смотреть онлайн видео


Новый сериал-фильм За витриной 13 серия 6 февраля. Галя починає власне розслідування брудних справ Ольги Тобілевич, її оточення та Валерія Савенко. Але, на жаль, щоб домогтися успіху головній героїні доводиться відмовитися від старих друзів, затишного будинку, у який вона тільки що переїхала, і найбільшого кохання – Андрія Вєтрова. Вона погоджується на роботу директора з розвитку зміненої «Vetrov Plaza», ставиться до колег із холодом, нічого не обговорює і лише вказує на недоліки в роботі. Надія Іванівна, Лариса та Світлана в подиві та зневірі: невже Галя змогла зрадити себе? Вони настільки повірили в образ дівчини, що прийняли остаточне рішення звільнитися та покинути її.

Всего комментариев: 0
avatar