⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».

    ⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.


загрузка...
За вітриною все выпуски:
Загрузка...

За вітриною 14 серія 06.02.2019 СТБ смотреть онлайн видео


Новый сериал-фильм За витриной 14 серия 6 февраля. Вікторія Тобілевич після довгого перебування в лікарні повертається додому. Перше, що вона намагається зробити – це побачитися з Андрієм, який сидить у колонії. Їхня розмова розставляє всі крапки над «і». Вона розуміє, що завжди буде для Вєтрова найближчим другом, але ніколи не завоює його серця… Нарешті, героїня дізнається, кого саме покохав Андрій. Віка здивована, що Галя ще не переїхала ближче до колонії, щоб допомагати та підтримувати бізнесмена в ув’язненні. Дівчина їде у «Vetrov Plaza», щоб побачити Галю та поставити їй одне питання: чому вона досі в столиці? І що вона зробила для Вєтрова у відповідь на його доброту та жертви, принесені заради її свободи?

Всего комментариев: 0
avatar