⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».

    ⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.


загрузка...
За вітриною все выпуски:
Загрузка...

За вітриною 15 серія 07.02.2019 СТБ смотреть онлайн видео


Новый сериал-фильм За витриной 15 серия 7 февраля. Чергова зміна настрою Ольги Тобілевич не подобається її підлеглим Валерію Савенко та полковнику Тонабашу. У минулому епізоді жінка наказала не перешкоджати апеляції Андрія Вєтрова. Але якщо чоловік повернеться до міста, то спільний бізнес Савенко та полковника буде під загрозою – вони впевнені, що Андрій зможе відібрати універмаг. Що ж робити? Відкрито піти проти рішення Ольги Сергіївни вони не можуть. А якщо потай?.. Може, із Вєтровим щось трапиться?.. Тонабаш відправляє свою людину для конвоювання головного героя мелодрами «За вітриною» до суду. Із цієї халепи Андрію буде складно вибратися та залишитися живим.

Всего комментариев: 0
avatar