⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».

    ⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.


загрузка...
За вітриною все выпуски:
Загрузка...

За вітриною 8 серія 31.01.2019 СТБ смотреть онлайн видео


Новый сериал-фильм За витриной 8 серия 31 января. Схоже, весіллю Андрія та Вікторії все-таки судилося відбутися. Але яким саме вийде свято?.. В екстремальній ситуації у головної героїні Галі вирвалося зізнання в коханні до свого роботодавця, бізнесмена Вєтрова. Тепер вона переживає, що він міг почути її слова і хоче випередити події. Галя пише заяву на звільнення з «Vetrov Plaza». Невже її життя за вітриною закінчиться? Або, може бути, доброму охоронцю Льоні все-таки вдасться звернути на себе увагу дівчини й переконати, що є й інший шлях із цих обставин. Експертна група з імунізації розгляне питання про безкоштовне щеплення від кору для дорослих. Дозволити усім дорослим – незалежно від віку і професії – щепитися безкоштовною вакциною КПК – таку можливість розгляне національна експертна група з імунізації.

Всего комментариев: 0
avatar