⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Заробітчани все выпуски:

Загрузка...
Заробітчани 4 сезон 15 серия Туреччина последний выпуск 9 апреля. В одному з портових міст Настя домовилася про роботу на прогулянковому човні. Кожен день капітан збирає по 100 туристів, влаштовує для них пінну вечірку, ситний обід у кают-компанії та цілих 4 зупинки в наймальовничіших бухтах Анталії. Настю взяли, щоб вона допомогла готувати на кухні й прибиралася на палубі. Тим часом Аня Олицька намацала золоту жилу – овочі. У Туреччині дуже багато ферм, які вирощують плоди цілий рік і продають їх в інші країни. Цей бізнес приносить чимало доходу, наприклад, дозволяє купити автомобілі бізнес-класу. Аня надихнулася видом зі стоянки для машин і пішла влаштовуватися на овочеву ферму.

Всего комментариев: 0
avatar