⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.

    ⌚18.03.19 в 23:22   🌐Природа
На нашей планете существует огромное количество всевозможных растений, увидев которые можно только удивляться тому, как природа смогла придумать нечто подобное.

    ⌚18.03.19 в 17:22   🌐Здоровье
Не вдаваясь в причины вашего пристрастия к жирной пище, можно сказать совершенно уверенно одно — вы сможете преодолеть свое желание, если сбалансируете рацион и образ жизни в отношении жирной еды.


загрузка...
Заробітчани 4 сезон все выпуски:
Загрузка...

Заробітчани 4 сезон 8 выпуск Індонезія 12.03.2019 Новый канал смотреть онлайн видео


Заробітчани 4 сезон 8 серия Індонезія последний выпуск 12 марта. Цього разу ведучі вирішили «зіграти в рулетку» зі смертю і спробували заробити на діючих вулканах найбільшого острова групи — Яви! Чи вдасться їм виручити гроші і залишитися в живих? Оля Манько хотіла навчитися готувати смачні і найпопулярніші делікатеси індонезійців — чіпси. Але нічого спільного з нашими картопляними чіпсами вони не мають. В Індонезії їх готують з морепродуктів. Тому Оля влаштувалася на одну з місцевих фабрик з виготовлення такої смакоти. У Венесуелі триває наймасштабнішне в історії відключення світла. Це, в свою чергу, паралізувало роботу громадського транспорту, зв’язку, електронних платіжних систем.

Всего комментариев: 0
avatar