⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Богиня шопінгу все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Богиня шопінгу 18 випуск 13.03.2019 ТЕТ сегодняшний выпуск онлайн


Богиня шопінгу 18 серия последний выпуск 13 марта. Шукати лук на зустріч випускників будуть: ведуча аукціонів Єгорова Оля та ді-джей Ільїна Олена. І вже сьогодні гуру моди Леонід Мартинчик винесе свій вердикт і назве ім’я “Богині шопінгу”. ФБР розкрило схеми незаконного зарахування студентів до престижних університетів. У хід йшли хабарі, брехня, шахрайство. В такий спосіб, до вишів пропихували дітей багатіїв та знаменитостей, зокрема двох голівудських акторок. Автівку для подорожей на Місяці починають розробляти в Японії. При цьому всередині машини астронавти зможуть перебувати без скафандрів. Сам транспорт ‑ розраховано на двох осіб. Новий апарат планують доставити на Місяць вже за 10 років.

Всего комментариев: 0
avatar