⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
ДжеДАИ. Воины дорог все выпуски:
Загрузка...

Смотреть ДжеДАИ. Воины дорог 41 выпуск 28.02.2019 канал 2+2 сегодняшний выпуск онлайн


ДжеДАИ. Воины дорог 41 серия последний выпуск 28 февраля. На столичній Оболоні стався вибух. Вибухнуло авто. Відомо про одного потерпілого. Це водій “Ауді” із вельми прикметними номерами: 7777. У соціальних мережах повідомляють, що чоловіка шпиталізували. Вибухом пошкоджено і сусідній автомобіль. Аеропорт Бангкока скасував десятки рейсів в Європу через повітряний простір над Пакистаном. Пасажири ночували у залі очікування просто на підлозі. Деякі з них побоюються, через відсутність вільних місць в літаках не зможуть вилетіти з країни до кінця тижня. Українські авіакомпанії рейси до Таїланду, Шрі-Ланки та Індії не скасовували, однак змінили їхній розклад. Влада Пакистану закрила небо над своєю територією після авіаударів повітряних сил Індії у розділеному між двома країнами Кашмірі.

Всего комментариев: 0
avatar