⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
ДжеДАИ. Воины дорог все выпуски:
Загрузка...

Смотреть ДжеДАИ. Воины дорог 49 выпуск 12.03.2019 канал 2+2 сегодняшний выпуск онлайн


ДжеДАИ. Воины дорог 49 серия последний выпуск 12 марта. На Одещині горіли Дністровські плавні. Вогонь дістався дачного масиву, що поруч із селом Маяки. Полум’я охопило житловий будинок і господарські споруди. Вогонь у будівлях вдалося загасити. Потерпілих немає. У Кам’янському дворічний хлопчик випав з вікна другого поверху. Батьки були на кухні та готували їжу, у той час, як дитина бавилася у кімнаті. Малюк заліз на підвіконня і випав. Дитину батьки самі доправили до міської лікарні. Тамтешні медики надали першу допомогу та уже за кілька годин хлопчика перевезли до Дніпра. Чоловік відгамселив сусіда за надто гучну музику. Про це інші мешканці під’їзду написали у соцмережі і виклали відео побиття з камери спостереження. На кадрах жінка підходить до дверей і дзвонить, поруч стоїть чоловік, так, щоб його не було видно. Коли ж двері відчиняються, той забігає у приміщення, витягує напівголого скривавленого мешканця квартири у коридор і добиває ногами. Постраждалий нині у лікарні.

Всего комментариев: 0
avatar