⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Эхо Украины с Матвеем Ганапольским все выпуски:

Загрузка...
Эхо Украины с Матвеем Ганапольским последний выпуск 3 апреля. Ситуація в ЦВК. Із декількох областей досі не порахували усі бюлетені. Результати суттєво не змінилися – за Володимира Зеленського в першому турі президентських виборів проголосували понад 30% виборців. За Петра Порошенка – близько 16%. І саме ці двоє змагатимуться за головну посаду країни в другому турі 21 квітня. У Юлії Тимошенко – 13% і третє місце. У Юрія Бойка – четверте. І замикає п’ятірку – Анатолій Гриценко. Військовий та відома волонтерка загинули внаслідок обстрілу найманцями РФ. Російські найманці відкрили артилерійський вогонь по наших позиціях, і снаряд влучив просто в бліндаж, де були бійці батальйону “Донбас” – молодший сержант Олександр Мілютін та Яна Червона – відома волонтерка, яка зрештою підписала контракт і стала кулеметницею з позивним “Дика Відьма”.

Всего комментариев: 0
avatar