⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Эхо Украины с Матвеем Ганапольским все выпуски:

Загрузка...
Эхо Украины с Матвеем Ганапольским последний выпуск 9 апреля. Активісти під ВР вимагали депутатів ухвалили новий виборчий кодекс. Законопроект ухвалений у першому читанні ще наприкінці 2017 року, пройшов купу правок, але зараз “завис” у комітеті з питань правової політики та правосуддя. Активісти кажуть, виборча реформа дасть українцям можливість впливати на формування партійних списків. Клімкін розкритикував наміри європейських депутатів відновити право голосу Росії в ПАРЄ. Саме цей орган відповідає за розробку міжнародних конвенцій, рекомендацій до Європейського суду з прав людини та економічних санкцій. В 2014 році за Росію позбавили привілею ухвалювати рішення в ПАРЄ за анексію Криму та агресію на Сході України.

Всего комментариев: 0
avatar