⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».

    ⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.


загрузка...
Итоги с Евгением Киселевым все выпуски:
Загрузка...

Итоги с Евгением Киселевым. Выпуск 06.02.2019 Прямой канал смотреть онлайн видео


Итоги с Евгением Киселевым последний выпуск 6 февраля. Адвокат порадив очікувати від Януковича сюрпризів на прес-конференції у Москві . Президент-втікач у Москві сьогодні о 13 годині за київським часом вийде на прес-конференцію. Про це повідомив його адвокат. За словами захисника, Янукович збирається дати оцінку своєму вироку – два тижні тому Оболонський райсуд столиці його засудив до 13 років за ґратами за державну зраду. Також адвокат порадив очікувати сюрпризів від колишнього президента. У Харкові вирішують питання відводу судді у справі Зайцевої та Дронова. Дебати у справі про резонансну ДТП, яка трапилась позаторік восени, нині тривають у Київському суді Харкова. Судовий процес тривав близько року. І от останній етап, після дебатів суд має винести рішення.

Всего комментариев: 0
avatar