⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Як довго я на тебе чекала все выпуски:

Загрузка...
Новый сериал-фильм Як довго я на тебе чекала 8 серия 4 апреля. Жанна вигнала батька з дому, взяла з собою Варю, дітей та переїхала у чотирикімнатну квартиру в центрі міста. Вона налаштована нарешті почати нове життя. Але минуле зазвичай не зникає безслідно. Жанна після смерті чоловіка здала весь його бізнес в оренду, адже вона не хоче зв’язуватися із кримінальним минулим покійного. Рома намагається побудувати щасливу сім’ю з новою дружиною, проте образ Жанни, як і раніше, не виходить у нього з голови. Слідкуйте за розвитком історії розлучених закоханих у серіалі Як довго я на тебе чекала онлайн. Жанна згадала свою давню мрію – відкрити власну фірму з ландшафтного дизайну.

Всего комментариев: 0
avatar