⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Холостяк все выпуски:

Загрузка...
Холостяк 9 сезон 4 серия Пост-шоу Как выйти замуж последний выпуск 5 апреля. У гостях у Рози Аль-Намрі побуде дівчина, яка, на думку ведучої, ніколи не відчувала цього пекучого й підступного почуття. Однак небажання влаштовувати коханому сцену призвело до того, що вона передчасно здалася і втратила стосунки, які могла зберегти. Як можна задавити чоловіка ревнощами, розповість Ліля. Вона нарешті потрапила на індивідуальне побачення і стала фавориткою тижня. Але це далося героїні нелегко – 4 тижні від початку шоу вона зовсім не бачилася з Нікітою Добриніним і тільки смиренно терпіла й чекала. Як їй вдалося натренувати таку силу волі? Особливо, зважаючи на те, що в минулому Ліля приділяла занадто багато уваги своєму чоловікові.

Всего комментариев: 0
avatar