⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Лига Смеха 5 сезон все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Лига Смеха 5 сезон 2 выпуск Фестиваль в Одессе 08.03.2019 1+1 сегодняшний выпуск онлайн


Лига Смеха 5 сезон 2 серия Фестиваль в Одессе последний выпуск 8 марта. На честь весняного свята флористи дозволяють фотографуватися з дорогими квітами безкоштовно. Весну не спинити: вже дорожчають традиційні для 8 березня солодощі, парфуми та квіти. Їх на вулицях – на будь-який смак та гаманець – від 20 до 20 тисяч гривень. ТСН дослідила цьогорічний квітковий ринок і у сюжеті розкаже, як похизуватися букетом, не витративши на нього жодної копійки. Чоловік, який три роки додавав до обідів колег отруту, до кінця життя проведе за ґратами. Майже три роки поспіль підсудний додавав до обідів колег ртуть і токсичну сполуку свинцю. Відтак, один з них зараз перебуває у комі з невиправними ушкодженнями мозку, ще двоє – отримали ушкодження нирок. Отруювача заарештували минулоріч, після того, як злочин зафіксували камери стеження.

Всего комментариев: 0
avatar