⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».

    ⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.


загрузка...
Надзвичайні новини все выпуски:
Загрузка...

Надзвичайні новини. Выпуск 06.02.2019 ICTV смотреть онлайн видео


Надзвичайні новини последний выпуск 6 февраля. Оболонський суд столиці переніс розгляд справи Алієвих. В Оболонському суді пройшло засідання скандальної пари – футболіста Олександра Алієва та його колишньої дружини Тетяни. Жінка наполягає, щоби суд дозволив їй із дітьми повернутися в квартиру Алієва, де вони зареєстровані, а чоловіку заборонити наближатися до них. Своєю чергою, адвокат футболіста встиг заявити, що це жінка чинила психологічне насильство над його підзахисним. Викрадені шведські корони 17 століття знайшли у сміттєвому баку. Унікальні цінності 17-го століття поцупили минулого літа з собору невеликого містечка Стренгнес. У цій справі заарештували 22-річного чоловіка, хоча викрадене так і не знайшли. Нині підозрюваного судять, з нього хотіли стягнути 6,5 мільйона євро. Але напередодні чергового засідання суду під Стокгольмом знайшли підозрілий пакунок. Корони розмістили у сміттєвому баці з написом “бомба”.

Всего комментариев: 0
avatar