⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Одного разу під Полтавою все выпуски:

Загрузка...
Новый сериал-фильм Одного разу під Полтавою 7 сезон 18 серия Репутація 2 апреля. Юрчик з кумом захотіли опанувати новий метод – підводну електрозварку. Вибух карбіду в річці порозлякував сусідських корів, і вони затоптали усім селянам городи. Щоб врятувати свою репутацію перед односельцями та Яринкою, яка дуже розізлилася на чоловіка, Юрчик і Вітька вирішують накрити поляну і задобрити усіх їжею. У Львові копи ловлять пішоходів, що перебігають дорогу у недозволеному місці. Поліцейські влаштували рейд. Ловлять пішоходів-порушників, що перебігають дорогу у недозволеному місці. Таким чином, наражають на небезпеку і себе, і інших. Лиш за годину знімання ТСН нарахувала більше півсотні порушників. Це і молодь, і люди літнього віку, і навіть ризикують ті, хто пересувається за допомогою ціпка.

Всего комментариев: 0
avatar