⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Одного разу під Полтавою все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Одного разу під Полтавою 7 сезон 4 серия Зрада 12.03.2019 ТЕТ сегодняшний выпуск онлайн


Новый сериал-фильм Одного разу під Полтавою 7 сезон 4 серия Зрада 12 марта. Юрчик прокинувся один у сараї після бурхливої ночі, і побачив у себе на сорочці локон темного волосся. Що було напередодні, Юрчик не пам’ятає. Про свою історію він одразу ж розповів куму. А той, згадавши, як колись дивився фільм “Згадати все”, порадив Юрчику пережити стрес. Це ніби має допомогти йому згадати, що ж сталося з ним у сараї тієї ночі. Порушник-рекордсмен: тричі за один вечір патрульні зупиняли нетверезого таксиста у Рівному. Вперше про нетверезого водія повідомили перехожі. Копи спіймали його – вміст алкоголю у крові таксиста перевищував норму в 15 разів. На чоловіка склали адміністративний протокол, взяли зобов’язання не сідати за кермо та відпустили, але за дві години затримали знов.

Всего комментариев: 0
avatar