⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Рассмеши комика. Дети все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Рассмеши комика. Дети 4 сезон 2 выпуск 09.03.2019 1+1 сегодняшний выпуск онлайн


Рассмеши комика. Дети 4 сезон 2 серия последний выпуск 9 марта. Лелеченя, якого виходила школярка з Кіровоградщини, відчув тепло і вилетів на волю. Цю зворушливу історію торік розповідала ТСН. Родичі не покликали птаха із собою у вирій і він залишився зимувати в хаті своїх рятівників. Дотепер чорногуз відмовлявся виходити з теплої комори. Тепер відчув – прийшла весна і це вже незворотно. Екстремалки за кермом: у Києві та Одесі жінки влаштували перегони. Ревіння моторів та запах паленої гуми. Жінки на Хрещатику сьогодні вкотре розвінчували МІФ, що за кермом вони небезпечні. Водійки-екстремалки влаштували у середмісті жіноче ралі. Єдину школу в райцентрі на Полтавщині збираються закрити. Таке рішення ухвалив суд. Батьки учнів проти. Бо альтернативи немає.

Всего комментариев: 0
avatar