⌚19.05.19 в 16:33   🌐Технологии
По мнению специалистов, абсолютно защищённых и надёжных систем не существует.

    ⌚19.05.19 в 15:13   🌐Здоровье
Кардиолог, доктор медицинских наук, заслуженный врач РФ Юрий Кремнёв в беседе рассказал, что следует принимать в пищу для того, чтобы иметь здоровое сердце. По его словам, в первую очередь, пользу этому органу приносят овощи.

    ⌚02.05.19 в 20:04   🌐Политика
Новоизбранный президент Украины Владимир Зеленский провел встречу с председателем Духовного управления мусульман Украины шейхом Ахмедом Тамимом, муфтием Духовного управления мусульман Крыма Айдером Рустемовым и муфтием Духовного управления мусульман Украины "Умма" шейхом Саидом Исмагиловым. Они говорили, в том числе, об арестах и нарушениях прав мусульман на оккупированных территориях Крыма и Донбасса.


загрузка...
Розмови За життя с Рабиновичем все выпуски:
Загрузка...

Смотреть онлайн Розмови За життя с Рабиновичем. Выпуск 30.06.2019 112 Украина в хорошем качестве


Розмови За життя с Рабиновичем последний выпуск 30 июня. Віддавати українську землю в тривалу оренду, та зобов’язати інвесторів розвивати соціальну сферу на селі. Олег Ляшко переконує – піклуватися про українців будуть винятково українці. Тому вважає – продаж паїв іноземцям має бути заборонений. Вітчизняним же фермерам чорноземи дозволяти орендувати пожиттєво, надавати державну підтримку, натомість вимагати створення робочих місць, будівництва шкіл, садочків та лікарень. Зменшити ціни на газ удасться тоді, коли Україна відмовиться від імпортного палива. Про це в інтерв’ю Дмитрові Гордону заявив Володимир Гройсман. Прем’єр прогнозує: за 5 років Україна зможе видобувати досить власного газу. Усі ресурси й можливості для цього є. За словами Гройсмана, високі тарифи це наслідок рішень попередньої влади, за які доводиться відповідати тепер.

Всего комментариев: 0
avatar