⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».

    ⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.


загрузка...
Розтин покаже все выпуски:
Загрузка...

Розтин покаже 12 серия 30.01.2019 ICTV смотреть онлайн видео


Новый сериал-фильм Вскрытие покажет 12 серия 30 января. Олег повернувся в команду детективного бюро. У нього поки що немає можливості перевестися на іншу роботу, адже мало хто захоче замінити його і працювати з нестерпною Інгою. Вілкас прийшла провідати батька в лікарню і випадково побачила дивний релігійний обряд в одній з найближчих палат. Незабаром пацієнт з цієї палати раптово помер. Смерть старого виглядала, як самий звичайний інсульт, але Інга швидко переконалася в зворотному: чоловіка отруїли. І сталося це відразу ж після причастя. Хто і навіщо вбив чоловіка? Олег і Інга намагаються знайти спільну мову. Одна з попередніх справ трохи розплавила лід між судмедекспертом і слідчим. Втім, невгамовну Вілкас все так само важко терпіти.

Всего комментариев: 0
avatar