⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Слідство ведуть екстрасенси все выпуски:

Загрузка...
Следствие ведут сильнейшие экстрасенсы. Битва 38 серия последний выпуск 2 апреля. Сурен Джулакян почав поводитися дивно, як тільки він взяв у руки лист від Олени. Екстрасенс відчув щось недобре і тут же подзвонив своїй колезі, Магдалені Мачіовскі. Сурен пояснив, що він побачив чоловіка в білому, який попереджав про смерть якоїсь жінки. Героїня проекту розповіла журналістам свою історію. Колись у Олени була велика дружна сім’я – батьки, вона сама, четверо братів і сестер. Але щастя було недовгим. Батьків героїня проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 втратила ще в ранньому дитинстві. Вони померли один за іншим протягом декількох років, і обидва – не своєю смертю. Папа Олени просто спіткнувся і отримав травму, не сумісну з життям.

Всего комментариев: 0
avatar