⌚19.05.19 в 16:33   🌐Технологии
По мнению специалистов, абсолютно защищённых и надёжных систем не существует.

    ⌚19.05.19 в 15:13   🌐Здоровье
Кардиолог, доктор медицинских наук, заслуженный врач РФ Юрий Кремнёв в беседе рассказал, что следует принимать в пищу для того, чтобы иметь здоровое сердце. По его словам, в первую очередь, пользу этому органу приносят овощи.

    ⌚02.05.19 в 20:04   🌐Политика
Новоизбранный президент Украины Владимир Зеленский провел встречу с председателем Духовного управления мусульман Украины шейхом Ахмедом Тамимом, муфтием Духовного управления мусульман Крыма Айдером Рустемовым и муфтием Духовного управления мусульман Украины "Умма" шейхом Саидом Исмагиловым. Они говорили, в том числе, об арестах и нарушениях прав мусульман на оккупированных территориях Крыма и Донбасса.


загрузка...
Стосується кожного все выпуски:
Загрузка...

Смотреть онлайн Стосується кожного. Брудне сусідство. Выпуск 15.05.2019 Интер в хорошем качестве


Касается каждого. Брудне сусідство последний выпуск 15 мая. 57-річна Світлана Кириленко з Київської області благає врятувати двох хлопчиків з сусідської родини та звинувачує батьків в недбалому ставленні до власних дітей. Світлана неодноразово зверталася до чиновників, щоб перевірили умови проживання маленьких сусідів, але марно. Сусіди Світлани всі звинувачення відкидають і переконують, що такою показною небайдужістю, вона намагається приховати власну жорстокість, про яку в селі говорять багато років. Наші журналісти з’ясували, що Світлану дійсно протягом уже 13 років розшукує чоловік, який називає себе її покинутим сином. Сьогодні він приїде в студію «Стосується кожного», щоб розповісти правду і спробувати покласти край ворожнечі з односельцями.

Всего комментариев: 0
avatar