⌚21.02.19 в 22:02   🌐Наука
Египетский спутник Egyptsat-A благополучно выведен на целевую орбиту.

    ⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».


загрузка...
Стосується кожного все выпуски:
Загрузка...

Стосується кожного. Цілюще благословіння. Выпуск 01.02.2019 Интер смотреть онлайн видео


Касается каждого. Цілюще благословіння последний выпуск 1 февраля. У 5 місяців Владику діаностували смертельну онкологічну хворобу. Діагностика в Польщі і тривале лікування хіміотерапією в Україні не дали позитивного результату. Лікарі розводили руками і відмовлялися робити операцію. У два з половиною роки хлопчика перевели на паліативне лікування, призначивши морфін, щоб полегшити дитині нестерпний біль. Диво сталося напередодні нового року – волонтери з Італії зібрали кошти і в Туреччині знайшли клініку, в якій погодились прийняти маленького пацієнта. Після одужання хлопчика запросив до себе у Ватикан сам Папа Римський Франциск. Дивовижне зцілення чи вчасне втручання лікарів? У студії «Стосується кожного» – люди, які власним прикладом доводять, що наполегливість і віра можуть привести до неймовірних результатів.

Всего комментариев: 0
avatar