⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.

    ⌚18.03.19 в 23:22   🌐Природа
На нашей планете существует огромное количество всевозможных растений, увидев которые можно только удивляться тому, как природа смогла придумать нечто подобное.

    ⌚18.03.19 в 17:22   🌐Здоровье
Не вдаваясь в причины вашего пристрастия к жирной пище, можно сказать совершенно уверенно одно — вы сможете преодолеть свое желание, если сбалансируете рацион и образ жизни в отношении жирной еды.


загрузка...
Стосується кожного все выпуски:
Загрузка...

Стосується кожного. Небезпечне самітництво. Выпуск 13.03.2019 Интер смотреть онлайн видео


Касается каждого. Небезпечне самітництво последний выпуск 13 марта. Через страшний вибух, який днями стався в одній з квартир у Чернівцях, було пошкоджено кілька осель та автомобілів, що були припарковані поруч. За попередніми даними, аварія трапилася через витік газу. Проте мешканці постраждалого будинку звинувачують у вибуху 41-річну сусідку Марію Ганжа. Через неприємності в минулому, в Марії стався розлад психічного здоров’я. З того часу жінка неодноразово влаштовувала аварії в під’їзді – заливала сусідів, підпалювала тамбур і завалювала сміттям поверх. Батьки Марії вже давно живуть окремо. Провідують доньку не часто, іноді навіть не заходять у квартиру, а просто залишають продукти на порозі. Неминучі наслідки непережитої трагедії чи байдужість рідних, які змусили важкохвору доньку до самостійного життя.

Всего комментариев: 0
avatar