⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Стосується кожного все выпуски:

Загрузка...
Касается каждого. Виснажена небезпека последний выпуск 4 апреля. В середині березня дільничний гінеколог приїхала до родини Сергія Захарова з Мелітополя, щоб перевірити стан здоров’я його вагітної дружини, яка вже кілька місяців не приходила на прийом. Антисанітарія, безлад, коти на столі та маленький хлопчик, що їв сиру картоплю – таку картину застала лікар. Сину Сергія вже два роки, утім на вигляд дитина здається значно молодшою свого віку. За словами медиків, хлопчик не має навіть елементарних навичок та звинуватили батьків у тому, що вони заморили голодом свою маленьку дитину. Хлопчика вилучили з родини, попри протести батьків. Сьогодні в студії «Стосується кожного» спробуємо розібратися, як сталося, що життя в бруді та голоді молода родина вважає нормою і не помічає небезпеки для дитини? Чи зрозуміють батьки власні помилки, щоб отримати шанс на повернення сина в родину.

Всего комментариев: 0
avatar