⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Таємниці все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Таємниці 43 серия 07.03.2019 Украина сегодняшний выпуск онлайн


Новый сериал-фильм Тайны 43 серия 7 марта. Синоптики попереджають про небезпеку сходження лавин в Карпатах. В усьому іншому прогноз на четвер дуже оптимістичний. До нас іде антициклон, який забезпечить сонце і весняне тепло – до 15 градусів – майже всюди, крім східних областей та Придніпров’я. У Норвегії лавина зійшла на гірське селище. На щастя, жителі селища під час лавини не постраждали. Американські надзвичайники, тим часом, вдалися до примусового спуску лавин. Низку вибухів із міркувань безпеки влаштували в горах штату Колорадо – після того, як днями там сталося природне сходження снігу. Кам’янку затягнуло чорним димом після пожежі на заводі пластику . Пожежу гасили майже 9 годин. І от нарешті впоралися з вогнем, який вирував на площі три тисячі квадратних метрів. Наразі згарище і досі парує, але рятувальники вже розбирають завали. Усе село затягнуло чорним димом.

Всего комментариев: 0
avatar