⌚21.02.19 в 22:02   🌐Наука
Египетский спутник Egyptsat-A благополучно выведен на целевую орбиту.

    ⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».


загрузка...
ТСН все выпуски:
Загрузка...

ТСН. Выпуск новостей 03.09.2018 канал 1+1 смотреть онлайн видео


ТСН последний выпуск 3 сентября. ФБР два роки намагались завербувати Олега Дерипаску – New York Time. Заможного росіянина хотіли зробити інформатором. Та, зокрема, дізнатися про втручання Росії у президентські вибори у США. Натомість Дерипасці обіцяли юридичну допомогу та отримання віз. Втім вербування успіхом не увінчалося, а у квітні- Дерипаска та компанії, що з ним пов`язані, опинилися у санкційному списку США. В американському штаті Мічиган зафіксували масивний смерч. Свідки відзняли на відео, як над лісами промчався потужний вихор. Небо раптово накрили густі сірі хмари, здійнявся вітер. За рухом чорних хмар спостерігали сотні людей. На своєму шляху смерч зніс кілька будівель. Проте на щастя, потерпілих немає.

Всего комментариев: 0
avatar